سیستمهای فیلتراسیون شنی و کربنی

"فیلتراسیون یک روش فیزیکی برای حذف ذرات معلق از مایعات است. این ذرات می توانند گل، رنگ، مواد آلی، پلانکتون، باکتری و ذرات حاصل از خوردگی باشند. با عبور آب از بستر فیلتر، ذرات معلق در خلل و فرج بستر به دام می افتند که این امر کم کم باعث افزایش افت فشار می شود و اگر از حد معینی بیشتر شد، فیلتر باید شستشو داده شود. میزان ذرات معلق در آب ورودی سیستم فیلتراسیون نباید از 50ppm بیشتر باشد. سرعت آب ورودی به فیلترها معمولا 5m3/h و سرعت آب شستشو باید به اندازه ای باشد که انبساط بستر فیلتر حدود 50% باشد.
ابتدا باید آب به آهستگی از پایین وارد فیلتر شود تا هوای محبوس بین ذرات بستر از فیلتر خارج شود. این امر از انسداد مسیر آب توسط هوا جلوگیری می کند. همچنین هرگاه در اثر تخلیه سطح آب فیلتر به زیر سطح بستر رسید، باید دوباره به آرامی فیلتر را از پایین پر کنیم که مشکلی به وجود نیاید."
ساختار سیستم فیلتراسیون شامل بدنه فیلتر که معمولا از جنس FRP یا گالوانیزه است، شیر فیلتر که می تواند دستی یا تمام اتوماتیک باشد، لوله و نازلها و مدیا که می تواند از سیلیس یا کربن باشد، است.

مشخصات تانکهای FRP ساخت کمپانی CANATURE

مخازن FRP ساخت کمپانی Canature
جنس بدنه از کامپوزیت متناسب برای مواد غذایی با کیفیت بالا و پوشش خارجی از الیاف فایبر گلاس به ضخامت 3mm تا 8mm، جنس دهانه اتصال به شیر کامپوزیتی از شیشه و pp جهت استحکام بالاتر در برابر دما و فشار، 100% ضد زنگ و خوردگی، ماکزیمم فشار کار 10.5 بار، ماکزیمم دمای کارکرد بین 34 تا 122درجه فارانهایت، دارای استاندارد NSF, TUV

کد کالا :
وضعیت : موجود
مشخصات شیرهای چند راهه ساخت کمپانی CANATURE

شیرهای چند راهه فیلتر و سختی گیر
نوع اتوماتیک یا دستی
ساخت کمپانی CANATURE
دارای استاندارد NSF, FDA

کد کالا :
وضعیت : موجود
مشخصات کربن اکتیو JACOBA

کربن اکتیو
ساخت کمپانی JACOBA

کد کالا :
وضعیت : به زودی
سیلیس ایرانی

سیلیس ایرانی دانه بندی شده
نوع درجه یک
استخراج از معادن همدان
مش سایز: 0.5mm-1mm
مش سایز: 1mm-3mm
مش سایز: 3mm-5mm

کد کالا :
وضعیت : موجود